Bij de Plus Super Cup gaat het vooral om het plezier. Foto: PR FC Trias

Bij de Plus Super Cup gaat het vooral om het plezier. Foto: PR FC Trias 

FC Trias houdt Plus Super Cup voor basisscholen

Sport

WINTERSWIJK - Op woensdag 10 juni staat sportpark ’t Huitinkveld weer volop in het teken van voetbalplezier, enthousiasme en sportiviteit tijdens de Plus Super Cup van FC Trias. Vanaf 15.00 uur nemen teams uit groep 5 en 6 van het Winterswijkse basisonderwijs het tegen elkaar op in een gezellig en sportief voetbaltoernooi.

Hoewel er fanatiek wordt gestreden om de winst, draait de middag vooral om plezier, samenspel en sportiviteit. Want bij de Plus Super Cup geldt: iedereen is een winnaar. Toch kan er uiteindelijk maar één team naar huis gaan met de felbegeerde Plus Sportiviteitsbeker.
FC Trias verwacht opnieuw veel publiek langs de lijn. Ouders, broers, zussen, opa’s en oma’s zijn van harte welkom om de deelnemende teams aan te moedigen. Vanwege de verwachte drukte doet de organisatie wel een dringend verzoek aan bezoekers om zoveel mogelijk op de fiets naar sportpark ’t Huitinkveld te komen.
Met de Plus Super Cup hoopt FC Trias opnieuw een sportieve en gezellige middag neer te zetten voor de Winterswijkse jeugd.

Advertenties doorgeplaatst vanuit de krant