
Mooie prestaties HV Winterswijk
SportWINTERSWIJK – De afgelopen week leverden de ruiters van HV Winterswijk mooie prestaties tijdens diverse wedstrijden.
Marit Damkot reisde op 20 juli met haar paard Karrado naar Coevorden voor een cross in de klasse B en behaalde een knappe derde plaats.
Op 22 juli kwam Janelle Garrits in actie in Neede met Kim Lianne R. Met een sterke proef in de L2 verdiende ze 198 punten en de eerste prijs. Ook Sofie ten Pas maakte in Neede haar debuut in de Z2 met Angelo. Zij noteerde een tweede plaats met 216 punten.
Shelby Groothuis boekte op 25 juli succes in Haaksbergen met EVO Nicely Painted Black door de klasse B te winnen met 201 punten. Een week later volgde Lievelde, waar ze opnieuw uitblonk met 200,5 en 204 punten, goed voor een eerste en tweede prijs.
Daniëlle van Staalduinen startte op 26 juli met Gwen in Barlo-Bochelt en behaalde in het 30+ springen een derde plaats in de zomercompetitie en een vierde dagprijs.
Tijdens het midweek springen in Vragender op 30 juli eindigde Lotte Houwers met Vincent K als tweede in de 90 cm.
In Lievelde maakte Liza Aarnink haar M1-debuut met Ocean’s Desperado. Met 191 en 198 punten verzekerde zij zich van een eerste en tweede prijs. Ook Mirjam Vervelde debuteerde daar met On Top Geuzendam in de L1 en reed direct naar een eerste plaats met 200,5 punten. Tot slot reed Romy Vervelde haar E-pony Emilion overtuigend rond in de M2, goed voor een tweede prijs.








