
Zes acts strijden om Winterswijkse Popprijs
MuziekWINTERSWIJK - Op zaterdag 8 november strijden zes Winterswijkse acts in theater De Storm om de Winterswijkse Popprijs 2025. Een unieke kans om met het muzikaal talent van Winterswijk kennis te maken. Gratis toegangskaarten zijn te bestellen op de site van Theater De Storm.
De Winterswijkse popprijs is georganiseerd door Stichting Ondernemen met Cultuur en Boogie Woogie. De competitie begint 8 november om 20.00 uur. Gezien de deelnemers wordt het een indrukwekkende en gevarieerde avond; een unieke kans om kennis te maken met een variatie van Winterswijks muziektalent. In voorgaande jaren
waren bands, singer-songwriters, hiphopartiesten en rappers te bewonderen.
Op de site van Boogie Woogie, www.boogiewoogie.nl, wordt na het weekend bekend gemaakt welke Winterswijkse talenten om de titel gaan strijden. Kaarten voor het evenement zijn gratis te bestellen op de site van theater De Storm, www.theaterdestorm.nl of (ook op de dag zelf) af te halen aan de kassa van theater De Storm.
Dag van de Achterhoekse Popmuziek
Wie een liefhebber van regionaal muzikaal talent kan ook 22 november in de agenda zetten. Dan vindt in het gebouw van Boogie Woogie de Dag van de Achterhoekse Popmuziek plaats. Voor dit evenement hoeft men geen kaartjes te kopen.










