
Maak kennis met korfbal bij Wiko
WINTERSWIJK - Wie op zoek is naar een dynamische teamsport, waarbij je met jongens en meiden in een team speelt, is welkom om een keer te komen kijken bij korfbalvereniging Wiko.
Wiko is een kleine korfbalvereniging met zo’n 60 leden. Naast de sportieve prestaties is voor de Winterswijkse vereniging gezelligheid en betrokkenheid erg belangrijk. Dankzij de actieve vrijwilligers kent de vereniging bijvoorbeeld een seizoenstart en -afsluiting, teamuitjes, onderlinge toernooien en een jeugdkamp. Ook staan de senioren van Wiko elke zomer als vrijwilliger op de Zwarte Cross.
Wiko heeft een trouwe groep sponsoren die ervoor zorgt dat korfballen toegankelijk is voor iedereen. Dankzij hen kan de club de contributie laag houden en de leden voorzien van een set gesponsorde clubkleding.
Korfbal is een echte familiesport. Van jong tot oud, iedereen kan komen korfballen. Bovendien kan men zowel met vrienden als vriendinnen samen in een team spelen, want bij korfbal zijn de teams in alle leeftijdsklassen gemengd.
Schoolkorfbaltoernooi
Woensdagmiddag 16 oktober is weer het jaarlijkse schoolkorfbaltoernooi voor Winterswijkse basisschoolleerlingen uit de groepen 3 tot en met 6. De afgelopen jaren deden er maar liefst 40 teams mee. Iedereen is welkom vanaf 15.00 uur op het veld.
Wie het leuk lijkt om ook eens te komen korfballen, kan een maand gratis mee trainen. Opgeven hiervoor kan via het contactformulier op de website: www.kvwiko.nl. Wie lid wordt krijgt een bal cadeau.


