
Een aantal jeugdleden van Sc. Meddo bij de aftrap van de Grote Clubactie. Foto: PR
Sc. Meddo doet mee aan de Grote Clubactie
MEDDO - De impact van het coronavirus voor ondernemers, bedrijven en verenigingen is groot. Zo ook bij Sc. Meddo waar het verenigingsleven nagenoeg stil ligt. Daardoor blijven inkomsten uit de kantine en andere evenementen of activiteiten uit. Zo kon op Tweede Paasdag de autocross in Meddo niet doorgaan en konden onze vrijwilligers niet meer langs de deuren voor de donateurskaarten. Ook zijn de Kerstactie en de Keiloop van de agenda geschrapt. Extra geld is dan ook hard nodig.
Het bestuur van Sc. Meddo heeft dan ook besloten dit jaar mee te doen aan de Grote Clubactie om zo wat extra inkomsten te genereren. Sinds vorige maand zijn leden al druk om online loten te verkopen aan familie, vrienden, buren en kennissen. Eén lot kost 3 euro waarvan een groot deel rechtstreeks naar de sportclub gaat. De opbrengst komt ten goede aan de jeugd van Sc. Meddo.
Maar liefst 3.000 verenigingen doen al mee aan de Grote Clubactie. De trekking is in december, waarbij mooie prijzen te winnen zijn. Online loten kunnen nog gekocht worden tot 24 november. Heeft u nog geen loten gekocht, maar wilt u wel kans maken op mooie geldprijzen? Ga dan naar de website van Sc. Meddo www.scmeddo.nl. Klik op de link van de clubactie, koop u loten en steun daarmee Sc. Meddo. Namens de vereniging alvast hartelijk dank.
-
PvdA Winterswijk brengt op Vrouwendag ode aan cultuurtoppers
8:04
-
Teunis Wullink neemt afscheid van de Feestfabriek
19:35
-
15:01
-
Agem laat Achterhoek samen én lokaal zonnepanelen inkopen
20 uur geleden
-
Methode voor verwijderen medicijnresten uit afvalwater succesvol
21 uur geleden
-
Gemeente ondersteunt stadstuinbouw financieel
22 uur geleden
-
23 uur geleden
-
23 uur geleden
-
Gemeente verstrekt leningen aan Winterswijkse ondernemers
24 uur geleden
-
Update coronavaccinaties
1 dag geleden
-
De sport- en turnhal wordt studieruimte
1 dag geleden
-
2 dagen geleden
9
-
Waeke van het Achterhookse en Liemerse book
2 dagen geleden
-
Daan Heerma van Voss geeft lezing ‘De bange mens’
3 dagen geleden
-
Outdoor Winterswijk aanwinst in Winterswijks sportlandschap
3 dagen geleden
4
Nieuwsoverzicht
-
PvdA Winterswijk brengt op Vrouwendag ode aan cultuurtoppers
8:04
-
Teunis Wullink neemt afscheid van de Feestfabriek
19:35
-
Extra tegemoetkoming voor inwoners met plotselinge inkomensdaling
15:01
-
Agem laat Achterhoek samen én lokaal zonnepanelen inkopen
20 uur geleden
-
Methode voor verwijderen medicijnresten uit afvalwater succesvol
21 uur geleden